До 2023 року потрібно встановити аншлаги на будинки

До 2023 року потрібно встановити аншлаги на будинки
До 2023 року потрібно встановити аншлаги на будинки

Управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів інформує жителів громади про необхідність встановлення на будинках аншлагів (табличок з адресою). Вжити такі заходи потрібно у зв’язку із запланованим на 2023 рік Всеукраїнським переписом населення.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1542-р «Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення», в рамках здійснення підготовчих робіт у поточному році Головне управління статистики у Волинській області продовжує реалізацію комплексу заходів.
Одним із таким заходів, котрий входить у комплекс із підготовки до Всеукраїнського перепису населення, є впорядкування адресного господарства територіальної громади. Саме дотримання належного порядку в адресному господарстві  є передумовою якісної організації проведення Всеукраїнського перепису населення.
Необхідно зазначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, а і всі інші адміністративні будівлі, які мають адресу у громаді (підприємство, магазин, банк, аптека тощо). У зв’язку з цим звертаємося до всіх керівників приватних підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу з проханням встановити табличку з номером та назвою вулиці за вашою адресою на фасаді будинку свого підприємства, банку, магазину, аптеки тощо.
У приватному секторі міста є житлові будинки, які досі лишаються невпізнаними (тобто не мають номеру будинку та назви вулиці) не тільки для працівників статистики, а і для персоналу швидкої медичної допомоги, працівників пожежної безпеки, робітників поліції тощо. У зв’язку з цим звертаємося до всіх господарів приватного житла з проханням встановити на фасаді свого будинку табличку з номером та назвою вулиці або провулку за вашою адресою.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: