В Італії влаштували розпродаж будинків по 1 євро

Публікації

В Італії влаштували розпродаж будинків по 1 євро
В Італії влаштували розпродаж будинків по 1 євро

В Італії почали новий продаж будинків за ціною 1 євро (32,58 гривні). Нерухомість можна придбати на півдні країни в регіоні Абруццо.
Про це інформує 24 канал з посиланням на Idealista.
Покупці зможуть скористатися особливими податковими пільгами. 
Об’єкти продаються у містечку Пратола-Пелінья (регіон Абруццо) – лише за пів години їзди від узбережжя Пескари й на такій же відстані від гірськолижних курортів Роккаразо. 4 роки тому мер міста Антонелло ді Ніно заявив, що необхідно відновити територію, яка постраждала від землетрусу.
Ми зробили перепис усіх занедбаних будинків у регіоні. І після півтора року роботи зрозуміли, що в місті є близько 600 нежитлових будівель, – зазначив Антонелло ді Ніно.
Під час створення реєстру нежитлових будинків виникла проблема: деякі об’єкти рахувалися за людьми, які народилися ще в 19 столітті. За допомогою волонтерів вдалося встановити подібні будинки та знайти спадкоємців. Однак багато хто з них відмовився відновлювати нерухомість, тому влада ухвалила рішення реалізувати її за 1 євро.
Будинок в Абруццо можна купити лише за 1 євро 
Охочі придбати нерухомість зобов’язуються відновити будівлю протягом трьох років. При цьому вони зможуть скористатися особливими податковими пільгами й самостійно вирішувати, як саме розпорядитися будинком – проживати або ж здавати.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: