В Італії блокують акаунти у TikTok через смерть 10-річної дівчинки

Публікації

В Італії блокують акаунти у TikTok через смерть 10-річної дівчинки
В Італії блокують акаунти у TikTok через смерть 10-річної дівчинки

В Італії 10-річна дівчинка взяла участь у небезпечному челенджі в мережі TikTok і загинула. Як інформує видання The Guardian, італійські прокурори розпочали розслідування за фактом випадкової смерті неповнолітньої. У зв’язку з цим влада країни блокує акаунти користувачів соцмережі, пише УНН.
Трагедія сталася в столиці італійського острова Сицилія — Палермо. 10-річну школярку з мобільним телефоном у руках знайшла у ванні п’ятирічна сестра. Постраждалу доправили до лікарні, але медикам не вдалося врятувати дівчинку.
Дитина задихнулася під час виконання небезпечного челенджу у TikTok, який має назву “блекаут”, де учасники накидають пасок навколо шиї та затримують дихання під час запису відео.
У цій справі місцева прокуратура почала розслідування можливого підбурювання до самогубства і з’ясовує, чи запрошував її хто-небудь взяти участь в цьому випробуванні.
Батьки дівчинки розповіли, що дитина грала у “програму затемнення”, про що їм зізналася сестра.
“Ми не знали, що вона бере участь у цій грі. Ми знали, що (наша дочка) ходила на TikTok на танці, дивилася відео. Як я міг уявити це звірство?”, — пояснив батько загиблої.
У свою чергу в TikTok заявили, що компанії не вдалося знайти який-небудь контент, який міг би спонукати дівчинку брати участь в цьому челенджі.
“Безпека спільноти TikTok — наш абсолютний пріоритет, в зв’язку з цим ми не дозволяємо будь-який контент, який заохочує або просуває небезпечну поведінку”, — розповіли в компанії. Соцмережа висловила готовність допомагати владі в розслідуванні можливого підбурювання до самогубства.
У зв’язку з цим влада країни заблокувала акаунти всіх користувачів соцмережі, чий вік неможливо документально перевірити. Додамо, що відповідно до умов користування TikTok, власникам акаунтів має бути не менше 13 років.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: