Виїзна депутатська комісія проінспектувала об’єкти гуманітарної сфери у Володимрі

Виїзна депутатська комісія проінспектувала об’єкти гуманітарної сфери у Володимрі
Виїзна депутатська комісія проінспектувала об’єкти гуманітарної сфери у Володимрі

30 червня відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва під головуванням депутата Костянтина Зінкевича.
Цього дня депутати взяли собі за мету об’їхати усі об’єкти гуманітарної сфери, на модернізацію і ремонт яких останнім часом пішли кошти з місцевого бюджету або ж їх ще планують виділити цього року. Водночас оцінювали, які є побажання у кожній з установ на майбутнє.
Запросили на спільний рейд і депутатів з інших комісій, секретаря міськради Івана Юхимюка, керівницю управління з гуманітарних питань Оксану Бігун та начальницю відділу освіти Наталію Митошоп.
Розпочали з ліцею № 5. Там нині на завершальній стадії роботи з перекриття даху. Деякі з робіт були відтерміновані у часі через функціонування літніх таборів. Навчальному закладу потрібні кошти на поточний ремонт ресурсної та медичної кімнат, входів у протирадіаційне укриття та понад 15 мільйонів гривень – на капітальний ремонт спортивного майданчика.
На території ліцею імені Олександра Цинкаловського депутати оглянули місце розкопок, де буде збудовано сучасне укриття, а над ним – два поверхи нового корпусу школи. Понад 145 тисяч гривень має піти також на облаштування перил у корпусі № 2, які давно потребують оновлення.
Піднявшись на дах ліцею № 3, де нині ведуться роботи з перекриття за допомогою найсучасніших технологій, з висоти роздивились і загальний вигляд прилеглої території спортивного майданчика, на проведення поточного ремонту якої має бути виділено 262 тисячі 494 гривні. У фоє школи ознайомились із тим, як працює система відеоспостереження цього навчального закладу. Спустились в укриття, порушили питання меж земельної ділянки, що належить школі, вирішили з’ясувати, наскільки правомірним є функціонування там ринку.
У приміщенні управління з гуманітарних питань нині іде капітальний ремонт системи опалення, одну з кімнат має бути облаштовано для громадської організації «Берег надії». Депутати запросили для ознайомлення кошторис – будуть вивчати.  
Відвідали і дитячу спортивну школу, де утеплюється дах і саме розпочали капітальний ремонт підлоги, побували у спортивному клубі «Атлант», центрі культурних послуг, де ведуться роботи з облаштування молодіжного центру і планується капремонт санвузлів на суму понад 621 тисячу гривень.
Під час поїздки у село Суходоли нанесли візит у будинок культури, а також у ліцей, на капітальний ремонт даху якого очікують виділення 2 мільйонів 966 тисяч 728 гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: