У Павлівці привітали депутатів та старост старостинських кругів громади

У Павлівці привітали депутатів та старост старостинських кругів громади
У Павлівці привітали депутатів та старост старостинських кругів громади

8 грудня, в приміщенні Павлівської сільської ради  сільський голова Андрій Сапожник та депутат Волинської обласної ради Андрія Бокоч  привітали депутатів та старост старосинських округів з Днем місцевого самоврядування.
За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Волині, сумлінну плідну працю, високий  професіоналізм, зразкове  виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою голови обласної ради відзначено старосту Жашковичівського старостинського округу Галину Власюк.
За сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків, людяність, порядність, патріотизм та з нагоди свята  вручено подяки народного депутата України Ігоря Гузя  старостам Луковичівського старостинського округу – Валентині Пятосі, Топилищанського старостинського округу – Олександру Приступі, Переславичівського старостинського округу –Любові Кузьмич, Топилищанського старостинського округу Олександру Приступі, Риковичівського старостинського округу Любові Трачук.
За сумлінну працю, високу відповідальність, стійку громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотами начальника районної  військової адміністрації та голови районної ради нагороджено старост Радовичівського старостинського округу Миколу Матіяша та Колонського старостинського округу Лілію Кузьмич.
Подяками голови Павлівскої сільської ради нагороджено депутатів Сергія Недбайла, Валентина Швеця, Галину Климчук та Юрія Мазурка, грамоту голови Павлівської сільської ради отримала Тетяна Єдинак – староста Старопорицького старостинського округу.
Від імені свого сина, який виборює незалежність нашої держави в Бахмутському напрямку та від особового складу 2 аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини А0284 староста Переславичівського  старостинського округу  Любов Кузьмич  вручила подяку Павлівській сільській раді за патріотизм, активну громадянську позицію та вагомий внесок в нашу спільну боротьбу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: