Депутати облради просять відремонтувати аварійні дороги на Володимирщині та Іваничівщині

Депутати облради просять відремонтувати аварійні дороги на Володимирщині та Іваничівщині
Депутати облради просять відремонтувати аварійні дороги на Володимирщині та Іваничівщині

На сесії Волинської обласної ради депутати Ярослав Матвійчук та Андрій Бокоч озвучили питання ремонту доріг Вощатин-Ласків-Суходоли у Володимирській та Клопочин-Білопіль-Колпитів у Павлівській громадах.
Сесія відбулась 13 липня, повідомляють на сторінці Волинської обласної ради. 
З відповідними запитами депутати Волинської обласної ради звернулися до голови ОВА Юрія Погуляйка та Служби місцевих автодоріг в області,
Зокрема, депутат Ярослав Матвійчук констатував, що 1,5 кілометри автодороги сполученням Вощатин-Ласків-Суходоли знаходяться у критичному стані. Між тим, нею курсують шкільні автобуси, мешканці дістаються до медичних закладів Володимира та Нововолинська, а також до місця роботи. 
Заплановані у 2022 році ремонтні роботи так і не були виконані. Тож, беручи до уваги численні звернення жителів сіл Вощатин, Ласків і Суходоли, а також старост Ласківського і Зарічанського старостинських округів, просить відремонтувати дорожнє полотно на вказаній ділянці. 
Про аварійний стан дороги у Павлівській громаді сполученням Клопочин-Білопіль-Колпитів, а також потребу ремонтів автошляхів до сіл Бужковичі та Орищі заявив і депутат Андрій Бокоч. Він клопочеться про негайне виділення коштів і відновлення згаданих доріг до кінця цього року.
Через зруйновану дорогу відсутнє автобусне сполучення між селами Малинівка – Трилісці, бо перевізники відмовляються надавати послуги, - повідомив депутат Юрій Харченко. Окрім того, зруйноване дорожнє покриття створює проблеми для доїзду карет швидкої допомоги і пожежно-рятувальної служби. Депутат клопочеться про включення цього відтинку шляху до переліку робіт з поточного ремонту на 2024 рік.
Усі запити колег депутати підтримали.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: