У Володимирській громаді прийняли бюджет на 2024 рік

У Володимирській громаді прийняли бюджет на 2024 рік
У Володимирській громаді прийняли бюджет на 2024 рік

14-го грудня депутати проголосували за головний фінансовий документ Володимир-Волинської громади – проєкт бюджету на 2024 рік. Він буде значно скороченим, ніж минулого року, оскільки за рішенням Верховної ради, з місцевих бюджетів забрали ПДФО із зарплат військовослужбовців. Тож передбачається, що дохідна частина бюджету громади на 2024 рік складатиме 416 млн грн.
Інформує інтернет-видання "Буг".
За проєкт бюджету одноголосно проголосували депутати Володимирської міської ради на засідання 31 чергової сесії, під час якої, тричі була оголошена повітряна тривога.
На розгляд депутатів проєкт бюджету на наступний рік представила начальниця управління бюджету і фінансів Оксана Субицька. Вона зазначила, що фінансовий ресурс та видаткова частина бюджету громади на 2024 рік сформовані на основні Податкового і Бюджетного кодексів України зі змінами від 08 листопада 2023 року, з врахуванням основних положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік.
Над формуванням проєкту бюджету працювала  спеціально створена робоча група, до складу якої входили голови фракцій міської ради, головні розпорядники коштів, долучались до роботи профільні заступники міського голови та депутати міської ради. Отож впродовж жовтня ця робоча група розглянула всі бюджетні запити установ, закладів та комунальних підприємств громади. 17-го листопада проєкт бюджету на 2024 рік було оприлюднено на сайті міської ради після остаточного засідання робочої групи. А 21-го листопада відбулось громадське обговорення проєкту. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: