Депутати Волиньради оглянули потужності Володимирського ТМО

Депутати Волиньради оглянули потужності Володимирського ТМО
Депутати Волиньради оглянули потужності Володимирського ТМО

У Володимирському ТМО з візитом побували депутати Волинської обласної ради.
Генеральна директорка медоб'єднання Тетяна Ващук презентувала ТМО. Присутні побачили, як виглядають відділення екстреної медичної допомоги, операційні блоки, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії, дитяче відділення та інші, повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці. 
В лікарні наявне надсучасне обладнання європейських брендів, з яким працюють травматологи, урологи, гінекологи, офтальмологи, хірурги та інші оперуючі лікарі.
Тетяна Ващук наголосила, що темпи розвитку медичного закладу лише збільшуються: залучають найкращих спеціалістів та створюють усі умови для зручності і доступності медичних послуг. Також наголосила на посильній підтримці міського голови Ігоря Пальонки та депутатів громади, які підтримують медицину у рідному місті.
Міський голова Володимирської громади Ігор Пальонка відзначив, що питання розвитку медицини дуже важливе. Бо, за його словами громада має відчувати, що влада дбає про людей. Наразі також важливим є питання продовження реконструкції реабілітаційного центру для військовослужбовців. Також голова зауважив, що відділ трансфузійної допомоги (центр переливання крові), який розташований фактично на одній ділянці з Володимирським ТМО, потребує відновлення і такого ж розвитку.
Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад висловив слова підтримки громаді та владі Володимира і відзначив високий рівень розвитку медзакладу.
Тетяна Ващук запевнила присутніх, що розвиток, яким йде медзаклад і який надалі планують, дозволить збільшити спроможності Володимирського ТМО і надавати якісну медичну допомогу набагато більшій кількості пацієнтів!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: