Воїни з Володимира віддали життя за волю України

Воїни з Володимира віддали життя за волю України
Воїни з Володимира віддали життя за волю України

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця: у бою з російським окупантом за незалежність України загинув житель Володимира лейтенант Юліан Гимон.
22-річний Герой закінчив Національну академію сухопутних військ, служив у батальйоні морської піхоти. Був талановитим музикантом, спортсменом і справжньою гордістю своїх батьків, пише міський голова Ігор Пальонка. «Це нестерпно – втрачати дітей. Розділяємо всім серцем біль непоправної втрати та підтримуємо у годину скорботи рідних та близьких Юліана Гимона», - йдеться в повідомленні очільника громади.
7 березня також на війні за Україну загинув волинянин комендант гуртожитку і викладач дисципліни Захист Вітчизни Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради Віталій Власенко. До роботи в коледжі він був прикордонником, але за місяць до початку війни повернувся до військової служби. Про трагічну звістку повідомили у спільноті «Твій Володимир». «Сьогодні загинув,  захищаючи Україну від загарбників, викладач Володимир-Волинського педагогічного коледжу, завідувач студентського гуртожитку підполковник Власенко Віталій Миколайович. Він учив студентів бути сміливими та мужніми, любити свою Батьківщину, бути готовими віддати життя за спокій українського народу. Такими виховав і своїх синів. Таким був сам, із перших днів перебуваючи в найгарячіших місцях боротьби за перемогу добра над злом, за спокій своїх вихованців, колег, друзів, родини», – йдеться у дописі.
Колектив газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам’ять Героям!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: