Володимир-Волинська громада візьме участь у конкурсі «Наша громада»

Публікації

Володимир-Волинська громада візьме участь у конкурсі «Наша громада»
Володимир-Волинська громада візьме участь у конкурсі «Наша громада»

Конкурс «Наша громада», організований у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром, проводиться з 29 березня до 30 вересня 2021 року.
Як розповіла заступниця міського голови Любов Саць, подана заявка для участі в конкурсі дозволить зробити нові кроки у розвитку туристичної інфраструктури.
Буде об’єднано основні атракції в єдиний комплексний маршрут, промаркований 15 малими пластичними формами. Ці 15 локацій будуть не лише промарковані шляхом встановлення 25-сантиметрових бронзових скульптур, а й міститимуть інтерактивний елемент, адже їх буде оснащено QR-кодами за допомогою яких можна буде дізнатися інформацію про об’єкт, – зазначила Любов Володимирівна.
Команда проєкту вже розпочала роботу над підготовкою до його реалізації і вже працює з істориками, художниками, дизайнерами та архітекторами в межах вже виграного проєкту «Культурна інервенція в минуле заради подорожі в майбутнє». Загальна вартість проєкту, яку громада отримає для реалізації в разі перемоги, – 625 000, 00 грн. Власний внесок заявника – 125 000, 00 грн.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: