Володимир-Волинська громада стала членом Волинської економічної ліги

Публікації

Володимир-Волинська громада стала членом Волинської економічної ліги
Володимир-Волинська громада стала членом Волинської економічної ліги

15 червня голова Володимир-Волинської міської ради Ігор Пальонка узяв участь у звітно-виборному засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області «Волинська економічна ліга». Відбулась зустріч у Волинській торгово-промисловій палаті, де зібрались голови громад, члени асоціації, представники  Волинської ОДА та обласної ради, а також органів місцевого самоврядування.
В ході зустрічі обговорювалися проблеми громад області, результати існуючої співпраці між ними, прийом нових членів асоціації, основні принципи роботи Волинської економічної ліги у 2021-2022 роках та підписання Меморандуму про співпрацю між Волинською економічною лігою та Волинською торгово-промисловою палатою.
У рамках зустрічі у лігу прийняли нових членів асоціації, до якої увійшли Володимир-Волинська, Нововолинська, Мар’янівська та Литовезька громади. Cформували концепції проектів, а також обговорили основні проблеми та перспективи розвитку громад Волині. У кінці засідання  всім присутнім засновник ООО «Агро-еко-актив» Олександр Гавриш  презентував інвестиційний проект «Вирощування енергорослин на малопродуктивних землях», які на сьогоднішній день вдалося реалізувати у ході партнерства.
За словами новообраного голови асоціації В’ячеслава Католика, кандидатуру якого підтримали голосуванням присутні члени Волинської економічної ліги, наразі головна ціль – це запровадження ефективного механізму, пошук та виявлення точок економічного зростання, впровадження спільних проектів розвитку, процвітання громад Волинської області та їх плідної роботи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: