Володимир-Волинська громада пройшла відбір проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Володимир-Волинська громада пройшла відбір проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
Володимир-Волинська громада пройшла відбір проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Володимир-Волинська громада успішно пройшла відбір у проєкті USAID «ГОВЕРЛА» та потрапила до переліку десяти громад Волинської області, які стануть партнерами проєкту «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування».
Проєкт «ГОВЕРЛА» має намір сприяти у просуванні та здійсненні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.
«ГОВЕРЛА» – один з найбільших проєктів USAID з підтримки органів місцевого самоврядування і реформи децентралізації, має бюджет 74 млн дол. США і виконується компанією DAI з березня 2021 по березень 2026 року. Управлінська структура проєкту передбачає центральний офіс в Києві та 6 регіональних офісів, які охоплять своєю підтримкою 7 областей і понад 50 громад. Підтримка передбачає сприяння здійсненню трансформаційних перетворень на місцевому рівні, посилення спроможності органів місцевого самоврядування та його посадових осіб здійснювати відповідні повноваження.
Для участі у проєкті відділ економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради  підготував 10 проєктних ідей, які можуть бути розроблені за підтримки USAID«Говерла». Серед них: діджиталізація громади, створення центру креативної економіки, індустріального парку, інвестиційного порталу, а також реставрація, пристосування, музеєфікація пам’ятки археології національного значення “Городище – Вали ІХ-ХІІІ ст.”в місті Володимирі-Волинському,  проведення комплексного аудиту комунальних підприємств громади, а також інформаційне забезпечення батьків учнів закладів загальної середньої освіти, підвищення доступності  та якості медичного обслуговування, встановлення системи енргосервісу та відродження княжих традицій і культурних цінностей через проведення тематичних фестивалів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: