Володимир-Волинська громада бере участь у програмі EGAP

Публікації

Володимир-Волинська громада бере участь у програмі EGAP
Володимир-Волинська громада бере участь у програмі EGAP

Секретар Володимир-Волинської міської ради Іван Юхимюк разом  із начальником відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталією Куран узяли участь у тренінгу, який відбувся у межах реалізації швейцарсько-української  програми «Електронне урядування задля звітності влади та участі громади» EGAP. Захід проходив з 17 по 18 листопада у селі Струмівка, поблизу Луцька.
Під час дводенного тренінгу 16 учасників з 8-ми пілотних громад EGAP у Волинській області дізнавалися про те, які проєкти планується впроваджувати у межах програми, чому цифровізація є вигідною для громади та як впровадження сучасних цифрових інструментів дозволяє покращити економічний потенціал громади та підвищити довіру людей до влади.
Навчальний тренінг – це один із перших етапів участі у програмі, після чого Володимир-Волинська громада почне впроваджувати успішні практики та досвід за підтримки програми EGAP, зокрема розглядається розробка і запуск електронного сервісу «Розумний автовідповідач» (універсальний кол-центр), який створить комфортні та менш затратні у часі можливості вирішення власних потреб, а також забезпечить інформаційний доступ до тих питань, які раніше потребували особистого звернення до ЦНАПу.
Також у школах громади планується запровадження електронних щоденників та журналів та створення чат-боту СВОЇ, за допомогою якого у Viber і Telegram жителі громади отримуватимуть інформацію про муніципалітет та послуги, важливі новини, зможуть голосувати в опитуваннях, підтримати проєкт громадського бюджету, записатися до е-черги тощо.  
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: