Укрпошта випустила пікантні марки в стилі ню

Укрпошта випустила пікантні марки в стилі ню
Укрпошта випустила пікантні марки в стилі ню

Компанія-оператор “Укрпошта” до 8 Березня випустить марки в стилі ню – на них будуть зображені репродукції картин відомих художників з оголеними жіночими тілами.
Про це повідомив на особистій сторінці в “Фейсбуці” генеральний директор компанії Ігор Смілянський. Він також опублікував фотоприклади робіт (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).
“Укрпошта в серії марок “Її величність – жінка” випускає не просто марку до 8 Березня, а марку в жанрі ню або, як напишуть недосвідчені художники й поштовики, марки з оголеними жінками”, – написав Смілянський.
Він також зазначив, що у створенні цієї серії використовувалися роботи двох українських художників – Тараса Шевченка та Андрія Чебикіна, що звеличують жіночу силу і красу, дух і волю.
У пресслужбі “Укрпошти” уточнили, що одну з поштових марок до 8 Березня прикрашає картина Шевченка “Одаліска”, написана у 1840 році в Петербурзі, на другий – робота “Енергія II”, написана у 1991 році Чебикіним. Ба більше, будуть випущені конверти “Перший день”, на яких представлена ще одна робота Шевченка – “Вірсавія” (1860).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: