У Луцьку через «УКРПОШТУ» старовинні монети намагалися переправити до Польщі

У Луцьку через «УКРПОШТУ» старовинні монети намагалися переправити до Польщі
У Луцьку через «УКРПОШТУ» старовинні монети намагалися переправити до Польщі

У Луцьку судили чоловіка, який намагався незаконно переправити старовинні монети до Польщі.
Луцький міськрайонний суд призначив контрабандисту умовне покарання.
У квітні 2019 року обвинувачений намагався перемістити через митний кордон до Польщі предмети нумізматики, які становлять культурну цінність: монету «Дирхам Куфічний 819-999», монету «Орт 1624 Сигізмунда ІІІ», монету «Орт 1624 Георга Вільгельма», три монети монету «Орт 1624 Сигізмунда ІІІ Ваза», монету «Дирхам Куфічний 819-999 Династії Саманідів», монету «Дирхам». А також інші старовинні монети, які не становлять культурної цінності, однак представляють інтерес для колекціонерів.
В одному з відділень «Укрпошти» він здійснив міжнародне відправлення монет до Польщі. Аби під час митного контролю їх було складніше виявити, він помістив монети у безбарвні полімерні пакети, скріплені скетчем та декількома шарами побутової алюмінієвої фольги. У графі відправника він вказав дані вигаданої особи.
Проте злочин не вдалося завершити до кінця, адже культурні цінності були виявлені та вилучені працівниками УСБУ у Волинській області під час проведення негласної розшукової дії – затримання кореспонденції, її огляду та вилучення.
У суді контрабандист визнав свою вину. Йому призначили покарання у виді трьох років позбавлення волі, змінивши на півтора роки умовного терміну.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: