Передплачуйте видання та вигравайте пральну машину «SAMSUNG» і пилосос акумуляторний «Dyson»

Передплачуйте видання та вигравайте пральну  машину «SAMSUNG» і пилосос акумуляторний «Dyson»
Передплачуйте видання та вигравайте пральну машину «SAMSUNG» і пилосос акумуляторний «Dyson»

В Укрпошті триває передплата видань на 2022 рік. 
Нова передплатна кампанія з новими можливостями:
•Наші передплатні каталоги мають широкий перелік цікавих друкованих видань – понад 3000  найменувань загальнодержавних, місцевих та зарубіжних друкованих видань.
•Оформлення передплати через сервіс «Онлайн передплата»    https://peredplata.ukrposhta.ua/. Вартість приймання передплати від Укрпошти знижена – у середньому до 25%.
•Участь в розіграші подарунків та суперподарунків акції «Я люблю передплату».
Усі клієнти – фізичні особи, які у період проведення акції «Я люблю передплату» оформлять передплату на 2022 рік на термін від шести та більше місяців на видання вартістю від 100 грн та більше, братимуть участь у розіграші подарунків від Укрпошти: тостерів, зволожувачів повітря, кавомашин, м’ясорубок, кухонних ваг.
Але цього разу для найактивніших передплатників ми підготували два СУПЕРподарунки – пилосос акумуляторний «Dyson» (для передплатників, які оформлять передплату через сервіс «Онлайн передплата») та пральну  машину «SAMSUNG» (для передплатників, які оформлять передплату у поштових відділеннях або через листоношу). 
 Для участі у розіграші пральної машини «SAMSUNG» необхідно:

  •  Передплатити у поштовому відділенні або через листоношу від двох та більше видань на одну особу вартістю від 100 грн та більше на термін від 6 місяців.
  • Надіслати на e-mail: [email protected] або на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, відділ передплати ЦАУ – копії або (фото) квитанцій, абонементів ф. П-1 та зазначити номер контактного телефону.

Для участі у розіграші пилососа акумуляторного «Dyson» необхідно:

  •  Оформити передплату через сервіс «Онлайн передплата» на сайті АТ «Укрпошта» у розділі «Передплатити» двох та більше видань на одну особу  вартістю від 100  грн та більше на термін від 6 місяців.
  • Надіслати на e-mail: [email protected] або поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, відділ каталогів ЦАУ – копії або (фото) квитанцій, абонементів ф.П-1 та зазначити номер контактного телефону.

Участь у розіграші СУПЕРподарунків братимуть лише ті учасники, які виконали всі вищезазначені умови. Двоє переможців, які передплатять максимальну кількість примірників видань на одну особу з найбільшою сумою вартості видань, терміном не менше, ніж на 6 місяців, отримають суперподарунки.
Шановні клієнти, акція «Я люблю передплату» триватиме до 25 грудня 2021 року (включно). Зробіть подарунок своїм рідним та близьким, передплативши цікаві та корисні видання. Більше передплачених видань — вищий шанс виграти один із СУПЕРподарунків.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: