Передплата 2022 продовжується!

Передплата 2022 продовжується!
Передплата 2022 продовжується!

Шановні наші передплатники, до завершення передплати на  періодичні друковані видання залишилося зовсім мало часу.
Терміни проведення передплатної кампанії:
- на видання загальнодержавної сфери розповсюдження  – до  23 грудня 2021 р.; 
- на місцеві видання (обласні, міські, районні) – до 28 грудня 2021 р. 
Сервіс «Онлайн передплата» – економія до 25%
Для зручності клієнтів на сайті Укрпошти працює сервіс «Онлайн передплата». Тариф на приймання передплати онлайн залишається на рівні 2021 р. Передплатити можна  будь-які загальнодержавні, місцеві або зарубіжні видання. 
Серед усіх передплатників, які оформлять передплату через цей сервіс, розігруватимуться подарунки – побутова техніка від Укрпошти.
Приємним бонусом для передплатників буде знижена вартість приймання передплати від Укрпошти – у середньому до 25%.
Акція для передплатників «Я люблю передплату»
Тривалість: 7 вересня 2021 р. – 25 грудня 2021 р.
Усі клієнти, які оформлять передплату на термін від шести та більше місяців на видання вартістю від 100 та більше гривень зможуть взяти участь в акції. Двоє переможців, які за час проведення акції передплатять максимальну кількість примірників видань на одну особу з найбільшою сумою вартості видань, терміном не менше ніж на 6 місяців через сервіс «Онлайн передплата» на сайті Укрпошти  або у поштовому відділенні/через листоношу, отримають суперподарунки. «СУПЕРпередплатник онлайн» отримає пилосос акумуляторний, а «СУПЕРпередплатник офлайн» отримає пральну машину «SAMSUNG».  
Для участі у розіграші суперподарунків необхідно:
Для категорії «СУПЕРпередплатник офлайн»:
1.Передплатити у поштовому відділенні або через листоношу від двох та більше видань вартістю від 100  грн та більше на термін від 6  місяців.
2.Надіслати на e-mail: [email protected] або поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, відділ передплати ЦАУ – копії або (фото):

  • квитанцій, 
  • абонементів ф. П-1,
  • зазначити номер контактного телефону.

Для «СУПЕРпередплатника онлайн»:
1.Оформити передплату  через сервіс «Онлайн передплата» на сайті АТ «Укрпошта» у розділі «Передплатити» двох та більше видань вартістю від 100  грн та більше на термін від 6  місяців.
2.Надіслати на e-mail: [email protected] або поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22,  відділ каталогів ЦАУ – копії або (фото):

  • квитанцій,
  • абонементів ф.П-1,
  • зазначити номер контактного телефону.

Тож поспішайте передплатити свої улюблені видання й отримайте шанс виграти суперподарунок! Зробіть подарунок своїм рідним та близьким, передплативши цікаві та корисні видання!
АТ «Укрпошта»

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: