У Володимир-Волинській громаді запрацює вітрова електростанція

У Володимир-Волинській громаді запрацює вітрова електростанція
У Володимир-Волинській громаді запрацює вітрова електростанція

У Володимир-Волинській громаді встановлять 22 потужні вітряки. Будівництвом вітряків займається інвестор, що зареєструвався у Суходолах.
Міський голова Ігор Пальонка розповів журналістам деталі щодо цього на щотижневому брифінгу для ЗМІ.
За словами очільника міста, наразі розробляється схема планування території Володимир-Волинського району у межах колишньої Зарічанської ОТГ, на якій власне будуть розміщені 22 вітряки. Дана схема ще не затверджена на рівні області, оскільки інвестори думають, де розмістити 2 вітряки.
За інформацією Ігоря Пальонки, наразі на території колишнього господарського двору у селі Ласків стоїть тимчасова щогла, встановлена більше року тому, яка вимірює швидкість та силу поривів вітру.
“Наразі є домовленість з 11 власниками  паїв, які надали землю у комунальну власність  для того, щоб там можна було облаштувати ці вітрові станції.
Сподіваємося, що коли ця схема (планування території – ред.) буде подана у обласну державну адміністрацію і буде затверджена , то процес піде швидше”, – налогосив міський голова.
Варто додати, що німецький інвестор планує побудувати на території сіл Володимир-Волинської громади 22 вітряки. Потужність кожного за попередніми даними сягатиме 5500 кВт, висота – 140 метрів, лопасті – 70.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: