У Володимир-Волинській громаді шукають директора комунального підприємства

Публікації

У Володимир-Волинській громаді шукають директора комунального підприємства
У Володимир-Волинській громаді шукають директора комунального підприємства

У Володимир-Волинській громаді оголосили конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Заріччя».
Про це інформують на офіційному сайті громади.
Вимоги до претендентів: повна вища освіта, стаж роботи на керівних посадах не менше ніж 5 років.
Перелік документів, що подаються на участь у конкурсі:

  • письмова заява про участь у конкурсі з переліком доданих документів;
  • автобіографія;
  • належним чином завірена копія документа, що посвідчує особу, копія документа про освіту, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  • згода на обробку персональних даних;
  • пропозиція щодо програми розвитку підприємства – конкурсна пропозиція;
  • довідка МВС про відсутність судимості;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за встановленою формою;
  • заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів, за встановленою формою;
  • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше).
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, в запечатаному вигляді (конверті) подаються претендентом особисто до управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради або надсилаються поштою за адресою: вул. Устилузька, 17 каб. № 2 (другий поверх), м.Володимир-Волинський, 44700.
Кінцевий термін прийняття заяв до 17.00 17 травня 2021 року.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Довідки за телефоном: (03342) 3-57-10, 3-85-18.
Засідання конкурсної комісії та розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 21 травня 2021 року за адресою: вул. Данила Галицького, 5, м. Володимир-Волинський, 44700.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: