У Володимир-Волинській громаді оголосили конкурс на кращий бізнес-проект

Публікації

У Володимир-Волинській громаді оголосили конкурс на кращий бізнес-проект
У Володимир-Волинській громаді оголосили конкурс на кращий бізнес-проект

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, Центр розвитку підприємництва, спільно з виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради оголошує конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва, переможці якого отримають грошову винагороду в сумі 30 000 грн.
Мета конкурсу – виявлення найперспективніших бізнес-проектів. У конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території Володимира-Волинського.
До участі в конкурсному відборі допускаються Бізнес-проекти учасників за різними напрямками діяльності.
Учасники конкурсу мають право подати на конкурсний відбір один бізнес-проект.
Конкурсні роботи оцінюватимуться за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.
Охочим взяти участь у конкурсі необхідно подати бізнес-проект для відбору до 23 серпня 2021 року.
Документи на участь в конкурсі приймаються центром зайнятості в робочі дні. Нагородження переможців буде приурочено до урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця у Володимирі-Волинському.
Додаткову інформацію щодо Конкурсу можна отримати в Центрі розвитку підприємництва  при Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.
Контактна особа: Старовойтова Світлана Вікторівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, тел. 35064, e-mail :[email protected]
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: