Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» – проєкт, аналога якому нема в Україні, Олександра Стемковського

- Уявіть, як цікаво, легко і доступно будете розповідати вашим друзям, знайомим чи рідним про славетну історію рідного міста Володимира!
Отож усі, хто хоче, щоб у нашому місті з’явилася цікава родзинка, від якої було б приємно вам і вашим близьким, щоб приїжджало багато туристів, розвивався бізнес і наповнювався міський бюджет, голосуйте за мій проєкт! - такими словами заохочує Олександр Стемковський своїх читачів до голосування.

Втілення його ідеї передбачає облаштування біля історичного музею та місцевого РАЦСу оригінальних скульптур-топіарів у вигляді визначних постатей древнього Володимира. Зокрема скульптури: охоронця музею у латах, монаха капуцина з вороном, закоханої пари, музикантів з  інструментами, відомого колекціонера Омеляна Дверницького (він створив музей у своєму домі) з дружиною на прогулянці, славетного Юрія змієборця, молодої княжни та вартового міста із сурмою. 
Як запевняє автор, парк-сквер у Володимирі біля історичного музею є одним з місць, яке найбільше відвідують. До того ж, розташований він у самому центрі міста. На думку Олександра Стемковського, у парку відсутні комфортні умови, цікаві локації, туристичні принади. Саме скульптури, естетичне озеленення зацікавлять не лише жителів міста, а й туристів.
- Жителі та туристи нашого міста зможуть не лише відпочити у прекрасному парку-сквері, а й зробити безліч видовищних і яскравих фото й відео, поринувши в дивовижну історію стародавнього Володимира, оповиту цікавими переказами та легендами, - написав Олександр Стемковський. – Усі ці перекази та легенди зможуть особисто побачити й почути жителі та гості нашого стародавнього Володимира, відвідавши парк, де професійні екскурсоводи історичного музею з допомогою скульптур-топіарів проведуть усім охочим екскурсію в минуле нашого міста.
Як зазначає автор, цей парк покликаний розкрити для жителів і туристів історію міста Володимира через перекази та легенди, а топіари виступають «живим образом» даних легенд.
- Проєкт, у разі перемоги, буде реалізовуватись через рік, а саме у 2021 р. До того часу плануємо запросити спеціалістів і зробити професійне кронування дерев та інші заходи, щоб облагородити, почистити та привести парк до ладу, каже Олександр.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: