До етапу реалізації пройшли 9 проєктів бюджету участі

До етапу реалізації пройшли 9 проєктів бюджету участі
До етапу реалізації пройшли 9 проєктів бюджету участі

За результатами голосування жителів громади, до етапу реалізації у 2021 році пройшли 9 проєктів бюджету участі. Це парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» (автор Олександр Стемковський). Сквер біля музею ім. Омеляна Дверницького після встановлення скульптур-топіарів у формі історичних персонажів став улюбленою локацією містян і справжньою окрасою Володимира, адже аналогів такого парку немає по всій Україні. Надійна велопарковка у парку «Слов’янський» (автор Ірина Пикалюк) забезпечить комфортне та надійне розміщення велосипедів у центрі міста, що сприяє розвитку велоінфраструктури. Безпечні пішохідні переходи (автор проєкту Максим Клим’юк): встановлені ростові фігури на пішохідних переходах біля шкіл міста нагадують водіям, що в цьому місці переходять дорогу учні, тому тут потрібно бути особливо уважними та пригальмувати. “Різдвяна феєрія” на головній площі міста дозволила встановлення каркасних світлодіодних конструкцій (сім’ї оленів та облаштування тунелю), що створює незабутню святкову атмосферу та естетику на головній площі міста у період новорічно-різдвяних свят.
Квітучі дерева на вул. Луцькій та вул. Драгоманова (автор Катерина Гнатюк). 25 сакур висаджено в парку «Риловиця» та навпроти парку вздовж вулиці Луцької. Дитячий майданчик «Капітошка» (автор Тетяна Гущик) забезпечить організацію простору відпочинку в районі цукрового заводу для дітей та дорослих жителів громади, популяризацію здорового способу життя, а також сприяння у вихованні здорового молодого покоління.
Проєкт бюджету участі «Створення символічної архітектурно-природної композиції біля пологового будинку», авторкою якого є Зоряна Гузь, знаходиться на фінальній стадії реалізації. Скульптура долонь, що передбачена проєктом, уже встановлена. Висадження вічнозеленої гірської сосни, нівакі, через зниження температурних показників відкладається до настання більш сприятливих погодних умов.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: