Володимир-Волинська громада на першому місці у рейтингу за перевиконання надходження податків

Володимир-Волинська громада на першому місці у рейтингу за перевиконання надходження податків
Володимир-Волинська громада на першому місці у рейтингу за перевиконання надходження податків

Викладачі кафедри міжнародних економічних відносин і маркетингу Львівського національного університету природокористування розробили рейтинг громад за перевиконання надходження податків з доходу фізичної особи у бюджети громади Волинської області у 2023 році.
Володимир-Волинська громада у цьому рейтингу посіла перше місце. Про це пише завкафедри міжнародних економічних відносин і маркетингу Львівського національного університету природокористування Андрій Линдюк на своїй сторінці у фейсбуці.
Не погане місце посіла Оваднівської громада. Устилузька громада на середині рейтингу. Найгірша ситуація – у Зимнівській громаді, яка знаходиться у пʼятірці останніх.
«Фактично тут більш менш можна побачити куди скеровано збільшене ПДФО. Цей великий плюс для багатьох громад є тому, що ТАК СТАЛОСЬ. Або й навпаки, багатьох місцевих керівників це ПДФО розслабляє займатись розвиток територій, сприяння місцевому бізнесу і т.д., оскільки «гроші все рівно ж надходять»», –  Йдеться у дописі Андрія Линдюка.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: