Карантин вихідного дня в Україні можуть запровадити наступного тижня

Публікації

Карантин вихідного дня в Україні можуть запровадити наступного тижня
Карантин вихідного дня в Україні можуть запровадити наступного тижня

Карантин вихідного дня в Україні можуть запровадити вже з наступного тижня, тобто з суботи 14 листопада. Він передбачає посилення обмежень у неробочі дні.

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пишуть Факти. Очікується, що на вихідні продовжать працювати продуктові магазини і аптеки. Роботу транспорту також не обмежуватимуть.

"Ми не можемо запровадити локдаун, як це зробили деякі європейські країни на два-три тижні. Тому наша пропозиція полягає у тому, щоб робити жорсткий карантин у суботу та неділю. У ці дні залишаться працювати виключно продуктові магазини, аптеки і транспорт. Все решта не має працювати", – пояснив міністр.

Максим Степанов додав, що станом на 6 листопада у лікарнях перебуває 27,5 тис. хворих на коронавірус. Наразі є 52 тис. ліжок для пацієнтів, їхню кількість можуть збільшити ще на 20 тис.

Також планують розгортати тимчасові мобільні госпіталі у Києві, Одесі та Донецькій області.

Крім того, МОЗ пропонує Кабміну посилити карантин в Україні загалом. Зокрема, магазинам рекомендують запровадити окремий час для обслуговування людей віком від 60 років, обмежити діяльність зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон в ТРЦ і заборонити проведення всіх масових культурних заходів.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: