У Нововолинську масово скасовують рейси автобусів

У Нововолинську масово скасовують рейси автобусів
У Нововолинську масово скасовують рейси автобусів

Через нові карантинні правила міжобласних перевезень у Нововолинську на автостанції за добу скасовують близько 20 рейсів. Найбільше у львівському та київському напрямках – 11. Окрім цього, автобусна станція за день втратила ще 5 міжнародних рейсів, про це повідомляє «Нововолинськ.com.ua».
Нагадаємо, що з 21-го жовтня через погіршення ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні змінилися правила міжрегіональних перевезень. Тож пасажирам під час поїздок у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнями епіднебезпеки потрібно пред’являти COVID-сертифікати або негативний тест на коронавірус. На дітей до 18 років ці правила не поширюються, однак усі громадяни віком від 12 років зобов’язані носити захисні маски.
Касир-контролер Наталія Кулініч розповідає, що рейси скасовують, бо елементарно немає кого везти. Пасажири не дотримуються нових правил, а штраф мусить платити перевізник.
- Водії не розуміють нових карантинних правил перевезень і відмовляються виходити на рейси. Деякі підприємці вирішили, що їм краще перечекати цей час, – каже вона.
Такі умови вигідні нелегальним перевізникам. Касир зазначає, що із встановленням нових обмежень їх у рази побільшало.
- Перед продажем квитка ми обов’язково перепитуємо в особи, чи має вона ковід-сертифікат або ж негативний тест на коронавірус. Якщо ці документи у людини відсутні, то ми мусимо відмовити. Тоді вони їздять «блаблакарами», – пояснює Наталія Кулініч.
На автобусній станції надіються, що це швидко закінчиться і перевізники поновлять рейси. Словом, аналогічна ситуація спостерігається і в інших містах та регіонах.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: