Голови Володимир-Волинської і Нововолинської громад та нардеп Ігор Гузь зустрілися з Міністром молоді і спорту

Голови Володимир-Волинської і Нововолинської громад та нардеп Ігор Гузь зустрілися з Міністром молоді і спорту
Голови Володимир-Волинської і Нововолинської громад та нардеп Ігор Гузь зустрілися з Міністром молоді і спорту

Про розвиток спортивної інфраструктури Нововолинська та Володимира говорили 16-го квітня з Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом.
Міський голова Нововолинська Борис Карпус та Володимира-Волинського Ігор Пальонка зустрілися з міністром за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя.
«У мене в окрузі реалізовані два великих успішних проекти, коли за кошти фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та у співфінансування з міськими радами Нововолинська та Любомля збудували футбольні поля зі штучним покриттям. Наразі у нас є ще декілька нових проектів розвитку спортивної інфраструктури, які ми прагнемо втілити в життя. Тому хочемо заручитися підтримкою вас – Міністра молоді та спорту. Міста готові співфінансувати будівництво та реконструкцію об’єктів. Шукатимемо також кошти в обласному бюджеті та приватні ресурси», – пояснив ситуацію пану Гутцайтові нардеп.
Говорили про активізацію співпраці Нововолинська з Федераціями баскетболу, футболу, шахів та інших видів спорту, добудову головного стадіону, встановлення багатофункціональних майданчиків біля закладів освіти, що не лише дадуть поштовх для розвитку спорту. А й дозволить Нововолинську брати участь у змаганнях всеукраїнського рівня.
Голова Нововолинської громади назвав 6 об’єктів, які готові до співфінансування з профільним міністерством:
– Завершення будівництва стадіону «Шахтар»;
– Реконструкція стадіонів на території ЗОШ № 4, 6, 7 та гімназії;
– Реконструкція та утеплення ДЮСШ № 3;
– Будівництво тенісного корту;
– Будівництво нового басейну.
Щодо Володимира-Волинського, обговорили ремонт центрального стадіону. Вже є розроблений проєкт, зроблена експертиза. Загальна вартість – більше десяти мільйонів.
“Я переконаний, що до ремонту стадіону, на якому свого часу займався олімпійський чемпіон Володимир Татарчук, а тепер здобувають перемоги на всеукраїнському рівні гравчині місцевої жіночої команди «Ладомир», необхідно залучати кошти не лише з місцевого, а й з державного бюджету”, – говорить Пальонка.
Також обговорили питання фінансування встановлення воркаут-майданчиків за державною програмою, було подано пропозицію на співфінансування 30-ти майданчиків на території усієї Володимир-Волинської громади. Орієнтовна вартість одного такого комплексу – 150 тисяч.
Таким чином, голова Володимир-Волинської громади вніс на розгляд міністерства 3 об’єкти для потенційного співфінансування:
– Капремонт бігових доріжок спортивного ядра стадіону Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на вул. Драгоманова, 20;
– Капремонт спортмайданчика ЗОШ I-III ступенів імені Анатолія Кореневського на вул. Луцькій, 241 (Футбольне поле 62х64 метри, бігова доріжка 200 метрів, місця для глядачів, благоустрій території);
– Капремонт фасаду і даху плавального басейну Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на вул. Драгоманова, 20.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: