Боротьба з чорними лісорубами в Україні дала потужний ефект

Боротьба з чорними лісорубами в Україні дала потужний ефект
Боротьба з чорними лісорубами в Україні дала потужний ефект

В Україні працівники державної лісової охорони для боротьби з незаконними рубками здійснюються досить потужні заходи.
Вони встановлюють камери відеонагляду, використовують нагляд за лісами з висоти пташиного польоту, проводять роз’яснювальну роботу з місцевим населенням, з засобами масової інформації, а також спільно з представниками Нацполіції України, природоохоронних органів та громадських організацій проводять спільні рейди в лісах.
Про це повідомила Пресслужба Держлісагентства. Так у 2020 році зусиллями рейдових груп у складі посадових осіб державної лісової охорони та поліції провели 44,9 тис. рейдів (43,7 тис. – в 2019 році), склали 4,6 тис. адмінпротоколів (5,7 тис. – в 2019 році) на загальну суму 1,6 мільйонів гривеень адмінштрафів (1,4 мільйнів гривень – в 2019 році). Однак, попри заходи, що вживаються державною лісовою охороною, в підвідомчих лісах скоїли 4,3 тис. випадків незаконних рубок, обсяг яких склав 54,3 тис. куб. м на суму заподіяної шкоди понад 118,2 мільйонів гривень.
В порівнянні з 2019 роком обсяг незаконних рубок зменшився майже в 2 рази (2019 р. – 118,2 тис. куб. м), проте залишаються все ще високими і варто боротися з крадіями лісу більш ефективно.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: