Журналісти з міським головою вели розмову про свята в місті, про «Пузату хату», про колишнє приміщення інфекційного відділення

Журналісти з міським головою вели розмову про свята в місті, про «Пузату хату», про колишнє приміщення інфекційного відділення
Журналісти з міським головою вели розмову про свята в місті, про «Пузату хату», про колишнє приміщення інфекційного відділення

Свята пройшли на високому рівні
Міський голова зазначив, що свята в основному пройшли без ексцесів. Відрадно те, що мешканці виявили свідомість, продемонстрували вміння гарно і змістовно відпочивати та заслужили щиру подяку міської влади. Ефективно спрацювали всі комунальні служби міста. 
У кабінеті міського голови з’явився герб Володимира
Журналісти звернули увагу на зображення герба міста, яке з’явилося у кабінеті Ігоря Пальонки. Ігор Анатолійович поділився, що ця ручна робота місцевого майстра Андрія Адамчука є подарунком, якого у міській раді давно чекали. 
Очікується нарада з представниками Китайської Народної Республіки
Міська рада отримала лист, у якому йдеться про очікувану важливу нараду в столиці, на яку запрошують представників ОТГ з усієї України. На нараді будуть присутні гості з Китайської Народної Республіки. Обговорюватимуться важливі економічні питання. Нарада відбудеться в кінці січня.
Чи встигнемо покататися на ковзанах
Мешканців міста турбує доля ковзанки. Міський голова повідомив, що вона обов’язково діятиме, якщо погодні умови будуть сприятливими. Наразі підливається вода, аби лід став товщим. Щодо гірки поблизу Василівської церкви, то очільник міста особисто спілкувався з мешканцями мікрорайону, а також відбулася розмова з дітьми, аби вони каталися у менш небезпечному місці. 
У центральній частині міста будуть біотуалети
Відсутність туалетів у центральній частині міста, особливо вечірньої пори, створює серйозну проблему для жителів. Ігор Пальонка пообіцяв, що  при хороших погодних умовах у центрі облаштують біотуалети. Також є сподівання, що підприємець, який будує приміщення, виконає свою обіцянку щодо облаштування туалету. Наступного року планується і ялинка, і ятки в парку «Слов’янському». Відповідно будуть передбачені й туалети. 
Яка доля чекає на «Пузату хату»
Приміщення знаходиться у приватній власності. Двічі засідала комісія, яку очолює секретар міської ради, вивчала це питання, і написали лист у  Міністерство культури. Відповіді не було Лист ще раз поновили, остаточної відповіді все ще немає. Там є ще земельна ділянка, яка перебуває в орендній власності. Цього року закінчується договір оренди, і продовженим він більше не буде. Ця земельна ділянка перейде в комунальну власність. 
Приміщення інфекційного відділення поки що законсервоване
Колишнє приміщення інфекційної лікарні є одним із видатних у центральній частині міста. У зв’язку із перенесенням відділення, будівля тимчасово законсервована, відключене опалення, злито воду із систем. Усі лікарі, а також пацієнти переведені в центральний офіс ТМО. У міській раді планується нарада з депутатами щодо подальшої долі цієї споруди. Однозначно те, що приміщення не продаватимуть. Залучать фахівців, які обстежать цю будівлю. 
Коли запрацює музей
Протягом 2021 року постійно виділялися кошти на реставрацію історичного  музею. Відремонтували дах, водостічну систему, один кабінет. Виготовили документацію на відтворення фасаду будівлі як історичної забудови.  Принципова позиція міського голови: музей має запрацювати у 2022 році. Якщо цього не станеться, буде поставлене питання про перебування на посаді керівника закладу та очільника профільного відділу. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: