Міський голова з журналістами обговорили бюджет громади, проблеми укриттів у школах, співпрацю з іноземними партнерами

Міський голова з журналістами обговорили бюджет громади, проблеми укриттів у школах, співпрацю з іноземними партнерами
Міський голова з журналістами обговорили бюджет громади, проблеми укриттів у школах, співпрацю з іноземними партнерами

Яка ситуація з використанням бюджету
Значну частину міського бюджету формують збройні формування, які дислоковані на території міста. Через воєнні дії багато задуманого втілити в життя не вдалося. Багато коштів виділено на поточний ремонт вулиць. Багато вдалося зробити у галузі медицини. За кошти місцевого кошторису придбали в ТМО кисневу станцію. Нині монтують кисень і підрядники обіцяють, що до кінця липня система буде заповнена киснем, який будуть подавати в пологовий будинок, а згодом заповнять всю систему. Кисень високої якості. Лікарня вже використовує мамо граф, отримано дозвіл на використання КТ, який також закуплений за кошти місцевого бюджету. Проведено капітальний ремонт однієї операційної. Добитися успіхів в галузі медицини вдалося тому, що на даному етапі фінансування цієї галузі не заборонене Кабміном. У планах були реконструкція парку, центральної площі, спорудження пам’ятника загиблим воїнам, але у зв’язку з воєнними діями ці роботи довелося припинити, хоч виготовлена проектно-кошторисна документація, але нині по причині підвищення цін вона підлягає перерахуванню. Вдалося облаштувати  зону в парку військового містечка. Проведені певні роботи на стадіоні. Виконали два міжнародні проекти: закупили для ТМО  апарат УЗД, який виявляє онкозахворювання на початковій стадії, і разом з містом – партнером Цвіккау встановили рекуператори у навчальних закладах.  Чимало коштів надійшло на забезпечення нашого збройного формування. Ще пошито 300 комплектів форми для військових, що становить разом 1000 комплектів, які закупила громада. 
Чи будуть готові укриття в школах до початку навчального року
Уряд уже визначився щодо початку навчального року. Школи матимуть змогу проводити навчання очно, якщо буде організована повна безпека людей. Немає проблем по школі №1. Там все облаштовано. У школах №2, № і 5 підрядники все прорахували і міська рада почне виділяти кошти для обладнання укриттів. Не забезпечена укриттям Суходільська школа, але винесли рішення, що заклад буде використовувати підвальне приміщення у ДНЗ. Найбільша проблема – це гімназія, яка не має підвального приміщення, і міська влада шукає приміщення, яке може бути використане для захисту колективу педагогів та дітей. На разі розглядається приміщення на території колишнього консервного заводу. 
Які умови перевезення пільговиків
У громаді забезпечені пільгові перевезення для певної категорії населення. Проте люди звертаються до міського голови з проханням створення додаткових пільговій рейсів до деяких об’єктів, і у зв’язку з підвищенням цін і зниженням платоспроможності міська влада прагне підтримати людей з певним соціальним статусом. 
Чи змінилася чисельність внутрішньо переміщених осіб
На разі збільшення кількості переселенців не збільшилася. Орієнтовно кількість переміщених осіб сягає 4000. Різниця лише в тому, що в одному приміщенні проживання кількість збільшилася, а в другому – зменшилася. У педагогічному коледжі планують залишити переселенцям два поверхи, а на інших проживатимуть студенти. Але слід враховувати, що можливе знову збільшення переселенців, яких в обов’язковому порядку потрібно буде поселити.
Поливання міста під питанням
Автомобіль, який раніше поливав місто, нині в аварійному стані. Тому у міській раді шукають людину, яка може забезпечити полив вулиць, оскільки передбачається посилення спеки. 
У громаді діють міжнародні проекти 
Діє проєкт «Готський шлях». Цим проєктом опікується очільниця  відділу міжнародних відносин Катерина Підгурець. Нині йде пошук менеджера, який буде займатися цим проектом. З першого липня планується відрядження в Польщу задля відвідин містечка, де було поселення готів, облаштоване за кошти Євросоюзу.  Є думка, що поселення готів було і в нашому місті. З метою ознайомлення наших мешканців з історією рідного краю планується також задіяти кошти Євросоюзу. Також згідно ще одного європейського проекту планується придбати новий реанімобіль для ТМО. Продовжується робота над проектом «Говерла».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: