«Я завжди вболівала душею за діток, чиє дитинство не можна назвати щасливим»

«Я завжди вболівала душею за діток, чиє дитинство не можна назвати щасливим»
«Я завжди вболівала душею за діток, чиє дитинство не можна назвати щасливим»

Депутати політичної партії «Сила і честь» Ганна Нестеряк, Сергій Коба та Валерій Зінкевич опікуються сиротами і багатодітними сім’ями.
Зовсім недавно Ганна Владиславівна Нестеряк дивувала нас своєю  чарівною харизмою як власниця магазину жіночого одягу, а затим представила свій медичний центр «Medical House by Nesteryak». Здається, успіх весь час на боці цієї вродливої енергійної жінки. Але Ганна Владиславівна давно виношувала мрію – допомагати діткам, які залишилися без батьків або зростають в родині, де є тільки тато чи мама. Це був душевний поклик, щире бажання здійснити щось дуже корисне на цій землі. Та втілити бажання відважилась тільки тоді, коли стала депутатом Володимир-Волинської районної ради. 
Тепер перед жінкою відкрилося велике поле діяльності, адже в лабіринті сіл Володимирщини мешкають люди з розбитими долями, вражені несправедливостями цього світу дітки. Захотілося щось добре зробити для них, аби не почувалися нещасними і забутими. А тому і свою благодійну діяльність Ганна Владиславівна розпочала з відвідин сіл. 
-Спочатку відважилася їздити по селах сама, - пригадує пані Ганна.  – Звичайно, не їхала із закритими очима, шукала потрібну інформацію. Побувала в таких селах, як Овадне, Рокитниця, Зимне, Бубнів, Селець. Основна увага була зосереджена на сиротах, а також на багатодітних сім’ях і таких, де вихованням займаються тільки тато чи мама. Возила одяг, канцтовари, іграшки.
 Депутати-однопартійці Сергій Коба та Валерій Зінкевич, які разом із Ганною Нестеряк роблять добрі справи, представляють інтереси громад у Володимир-Волинській міській раді. Разом, об’єднавши зусилля, включили у поле своєї діяльності не тільки район, а й місто Володимир-Волинський.  
Напередодні свята 1 вересня активісти благодійних справ провели поїздку по Володимиру-Волинському. Заручившись підтримкою колег, результатом якої стало біля 400 іграшок та фінансові кошти, депутати відвідали сім’ю, в якій тато самостійно виховує двох близнят, а також багатодітну родину із села Бубнів. 
Серед однодумців, які долучилися до благодійної діяльності для дітей, випікають солодощі Світлана Торчинська, Юлія Фесик, Олеся Панасюк, Ольга Ткачук та Олена Грицевич. 
 - Я завжди вболівала душею за діток. Особливо за тих, чиє дитинство не можна назвати щасливим. Це таке щастя – бачити їхні усміхнені обличчя, оченята, сповнені захоплення і подяки. Почуваюся щасливою, що можу здійснювати таку шляхетну діяльність, - сказала Ганна Нестеряк. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: