Верховна Рада відновила індексацію пенсій військових

Верховна Рада відновила індексацію пенсій військових
Верховна Рада відновила індексацію пенсій військових

15 лютого Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства»,  зареєстрований за номером 4668, який відновлює індексацію пенсій, що призначаються за «спеціальними» пенсійними програмами. Зокрема, йдеться про військовослужбовців, держслужбовців та науковців. Про це повідомляє Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.
Документ до парламенту вніс Кабінет Міністрів. Його розробили у Міністерстві соціальної політики з метою вдосконалення пенсійного законодавства. У відомстві вважають, що встановлення у законі конкретної дати індексації пенсій, 1 березня, дозволить гарантувати стійкість пенсійного забезпечення громадян і витрати на його фінансування. 
Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, ще у 2017 році з об’єктів індексації грошових доходів було вилучено пенсії, які призначаються за «спеціальними» пенсійними програмами. 
«Не проводиться індексація пенсій військовослужбовцям, держслужбовцям, науковцям та іншим категоріям пенсіонерів із 2014 року. Військовослужбовцям останній перерахунок у зв’язку зі зміною грошового забезпечення було проведено у 2018 році, а держслужбовцям і науковцям пенсії не перераховувалися ще з 2008 року», — йдеться у документі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: