Скільки коштують ранні овочі на ринку Володимира

Публікації

Скільки коштують ранні овочі на ринку Володимира
Скільки коштують ранні овочі на ринку Володимира

Ринок Володимира-Волинського заполонили ранні овочі.
Яка вартість свіжої городини, а також привозних ранніх овочів пише Район.Володимир-Волинський.
Цьогоріч ціни на овочі приємні не кожному гаманцю. Молода капуста коштує від 45 до 55 гривень за кг, огірки – від 55 до 65, помідори – від 60, кабачки – 60-65 гривень.
Це не набагато дорожче, як торік, кажуть продавці овочів. І все тому що шаленого попиту на овочі немає.
«Люди не мають грошей на саме необхідне, а ви хочете, щоб вони себе ранньою зеленню тішили. Вже ближче до свят будуть трохи купувати... » – розповідає продавчиня Оксана.
Продавці кажуть, що привозні овочі, скоріше за все, дорожчати не будуть, аби продати те, що навезли.
Щодо городини, то на місцевому ринку ціни різні. В одному місці редиску продають по 15 гривень за пучок, в іншому – по 8 грн. Так само і з цінами на зелену цибулю. Можна купити гарний пучок за 10-15 гривень.
Ото що-що, а городина ближче до свят впаде в ціні, кажуть продавці, бо люди нанесуть на продаж свою, вирощену власноруч.
«Невістка засадила 20 соток зеленою цибулею і 10 редискою, планує все випродати до свят. Зараз продає по 10 грн і цибулю і редиску, а пізніше будуть дешевше продавати...», – розповідає мешканка Суходіл.
Також чимало на ринку квітів та зелених насаджень. Є привозні, а є вирощені на власних обійстях. Ціни різні. Наприклад, за корчик морозника просять 15-25 гривень, за примулки та братики – від 3 до 12 гривень за корчик.
Навіть рання розсада вже є на місцевому ринку. Наприклад, розсаду молодої капусти продають по 10-12 грн за 12 штук.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: