На Волині продовжують зростати ціни на продукти, послуги та проїзд

Публікації

На Волині продовжують зростати ціни на продукти, послуги та проїзд
На Волині продовжують зростати ціни на продукти, послуги та проїзд

На Волині продовжують зростити споживчі ціни. ВІдтак, ціни в області у червні 2021р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,1%, з початку року – на 5,8%, в Україні – на 0,2% та 6,4 відповідно. Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.
На споживчому ринку області у червні подорожчали макаронні вироби, яловичина і телятина, овочі, сири, м'ясо птиці, безалкогольні напої, сметана, соняшникова олія, кисломолочна продукція, риба та продукти з риби на 3,7–0,5%.
Водночас найбільше подешевшали яйця (на 16,8%). Знизились ціни на фрукти, свинину, масло, молоко, рис, продукти переробки зернових, цукор на 2,8–0,6%.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,1%, що пов'язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,2%.
Одяг і взуття подешевшали на 2,5%, у т.ч. взуття – на 3,0%, одяг – на 2,2%.
Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 1,2% спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,5%, послуг лікарень – на 0,8%, амбулаторних послуг – на 0,4%.
Ціни на транспорт зросли на 0,7% за рахунок подорожчання проїзду в залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті на 3,8% та 1,8% відповідно.
Зростання вартості послуг освіти на 1,2% зумовлено підвищенням плати за перебування дітей у дошкільних закладах на 10,0%.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: