«Подаруй тепло свята рідним на фронті»

«Подаруй тепло свята рідним на фронті»
«Подаруй тепло свята рідним на фронті»

Напевно, усі чекають у гості Святого Миколая. Хоч Україна — у війні, але всі ми родом - із дитинства. І якщо цей святий не приходить реально у нашому житті, то хоч в думках його ми зустрічаємо і вітаємо.
Тут, на Волині — тихо, не стріляють. Якось і ніяково думати про подарунки для себе. Їх треба усім, а найголовніший — це Перемога над супостатом. Перемога потрібна усім. А, особливо, нашим братам, сестрам, батькам, матерям, які в окопах, на фронті. От їм потрібен Святий Миколай, більше, як нам, з його подарунками. Де лють і холод, там наше тепло може зігріти їх. Передаймо через святого теплі речі, теплогенератори — на передову. Зігріймо їх своїми зусиллями, їх — вояків з 14-ї ОМБр, з автобатальйону та й з інших військових частин.
Агов, володимирчани!
Збираємо солодкі гостинці, теплі речі, продукти та кошти на обігрівачі. Гостинці збираються за адресою вул. Ковельська, 56, у приміщенні Спілки ВСПП. Довідки за телефоном: 068-378-10-55.
Кошти акумулюються на картці дружини одного з захисників Христини Сірко за номером 4149 4998 0557 6236
Цього разу передачі для військових плануються завезти на Донеччину і Луганщину.
Коли верстався номер, то стало відомо, що уже відгукнулися кілька людей на збір коштів для придбання теплогенераторів і гостинців. Нехай Господь усім віддячить, хто турбується за наших воїнів. Сьогодні з нами Тарас Волчак, Тетяна Пагуба, Сергій Радкевич, Наталія Прокопчук, Лариса Кабанова, Любов Петрик, Олександр Стемковський, Вадим Корнійчук, Марія Тарасюк, Руслан Шкринда, Віра Чайковська-Тарликова, Валентина Павлова, Тетяна Антощак, Наталія Шандалко, Валентина Кочмарик, Катерина Каленик.
“Надійшла добра новина”, що перші гостинці-солодощі, термобілизна, наплічники, ліки уже дісталися від Святого Миколая захисникам у Запоріжжі.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: