«Гарний подарунок» під ялинку від Президента та команди для малого бізнесу під час пандемії

«Гарний подарунок» під ялинку від Президента та команди для малого бізнесу під час пандемії
«Гарний подарунок» під ялинку від Президента та команди для малого бізнесу під час пандемії

Слуги народу проти своїх громадян… Провладна фракція ігнорувала останнє засідання ВР у 2021 році, депутати «втомилися» і не прийшли на роботу. 
 Провладна фракція відмовилася розглядати перенесення обов’язкового введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців (ФОПів) ще на один рік, ігноруючи масові протести в грудні цього року представників малого та середнього бізнесу. Представники Володимир-Волинської спілки промисловців та підприємців теж брали активну участь в акціях протесту.
У кулуарах голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зазначив, що фракція не підтримуватиме відповідний законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів (№6376), а в опозиції, зокрема і в депутатської групи «За майбутнє», яка відкрито підтримала законні вимоги бізнесу, немає шансу набрати 226 голосів... Таким чином підприємці  мають із 1 січня 2022 року в обов’язковому порядку використовувати касові апарати у своїй діяльності.
Отже, строки розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів) платниками єдиного податку не переносяться на 2023 рік, оскільки 17 грудня було останнє пленарне засідання Ради у 2021 році.
Які наслідки цього рішення депутатів посилювати фіскальний контроль під час пандемії? 
Через касові апарати підприємці збільшать ціни або підуть «у тінь».
Прогнозовано, що велика частина ФОПів просто закриється або піде «в тінь». А ті, що працюватимуть легально, будуть вимушені збільшити ціни, бо вони понесуть додаткові витрати на апарати, програмне забезпечення, бухгалтерію тощо. У результаті це вдарить по кишенях усіх громадян України, які користуються їхніми послугами.
Сергій Радкевич

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: