Кажуть, що найбільш естетична нація у світі – французи. Не будемо заперечувати вишукані смаки шляхетних нащадків галлів, але давно відомо, що естетизм українських красунь оригінальний і неповторний, оскільки наші жінки люблять бути яскравими. Напевно, це закладено в генах від Ярила-Сонця та чарівної богині Лади.
Найперше, що вражає в магазині «Lady Boss», – це велика кількість світла. Торговий заклад наче пронизаний сонячним промінням. І відразу ж у вічі впадають стелажі з літнім взуттям та стильними сумочками. Відчувається подих літа. Це час, коли хочеться бути особливо красивою, бажаною, коханою, харизматичною і неповторною. В торговому залі світло гармонійно переплітається з тінями. Тут уже можна зосереджено оглянути плаття, сарафани, блузи, футболки, жіночі брюки, аксесуари. І хоч крамниця створена для ділових жінок (про що свідчить і її назва), але тут багатий вибір одягу та взуття для вечірок, прогулянок, зустрічей та урочистостей. Деякі речі сміливо можна одягати для будь-якої нагоди.
«Lady Boss» не перший рік на ринку. Власники торгового закладу Анна та Роман Нестеряки постійно вивчають запити володимирських жінок. Послугами магазину користуються стильні представниці прекрасної статі і з сусідніх міст. Вибираючи назву магазину, подружжя Нестеряків розраховувало не тільки на жінок, які керують офісами, адже сучасні українські жінки можуть бути керівниками всюди. Отож бути красиво одягненими – це бажання українок, закладене самою природою.
Підприємці підтримують вітчизняного виробника. Взуття в магазині лише українського виробництва. А одяг привозять з Туреччини.
- Цього року в квітні у нас вперше почала діяти акція «1+1=3». Ні, ми не порушили арифметичне правило, - посміхається Анна Нестеряк. – Суть акції в тому, що, купуючи дві речі, покупець має право на третю, яку отримує безкоштовно як подарунок. Підкреслюю, подарунок клієнт вибирає сам. Акція розповсюджується на всі товари без винятку. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти не тільки прагнули заходити до нашого магазину, а й отримали змогу придбати такі товари, покупку яких вони з певних причин відкладали. Наприклад, клієнтка завітала до нас, щоб придбати футболку і сарафан, а тут їй, згідно з акцією, запропонували ще одну річ. І вона зупинила вибір на кросівках, у покупці яких поки що собі відмовляла. Попереду час літніх відпусток, а тому зручний одяг та взуття будуть у пригоді. А наша акція діятиме до осені. І ми дуже хочемо, щоб наші клієнти не просто носили зручний і гарний одяг, а й підкреслили свою харизму.
Уже три роки в «Lady Boss» працює продавцем Мар’яна Мірчук. Вона прийшла сюди після закінчення економічного факультету Луцького національного технічного університету.
- Працювати в цьому магазині дуже цікаво і приємно. Мені подобається спілкуватися з людьми, вивчати їхні смаки і запити. Люблю спостерігати за реакцією покупців на ту чи іншу річ: щось викликає у них захоплення, у чомусь особливо подобається фасон чи колір. Переді мною відкривається багатогранний світ людини, і це так захоплює.
Отож «Lady Boss» завжди чекає на вас!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
Коментарі