Міська та обласна влади обговорили питання протистоянння негоді

Міська та обласна влади обговорили питання протистоянння негоді
Міська та обласна влади обговорили питання протистоянння негоді

9 лютого міський голова Ігор Пальонка взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської ОДА, яке відбулося в режимі відеоселекторного зв’язку.
На засіданні були також присутніми перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник відділу з питань цивільного захисту та кадрової роботи виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради Сергій Самчук, начальник Володимир-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області В’ячеслав Процюк.
За результатами обговорень прийнято відповідні рішення, головне завдання яких – мінімізувати вплив погодних умов на життєдіяльність населення, зокрема, стале функціонування систем життєзабезпечення, соціальних об’єктів, вчасне розчищення доріг тощо.
Вкотре було наголошено на важливості оперативного реагування всіх служб у разі непередбачуваних ситуацій. Крім того, присутні на засіданні заслухали представників органів місцевого самоврядування щодо готовності проводити відповідні заходи через погіршення погоди.
Попередньо у зв’язку із значним похолоданням комісія доручила визначити та затвердити перелік об’єктів тимчасового обігріву при переохолодженні та розпочати роботу таких пунктів. Як зазначалося, працівники ДСНС переведені на службу у посиленому режимі та готові надавати необхідну допомогу.
У Володимир-Волинській громаді продовжують моніторити вплив погодних умов на функціонування систем життєзабезпечення, залучають усі можливі сили та засоби для безперешкодного проїзду транспорту на автомобільних дорогах та в населених пунктах. Зокрема, 8 та 9 лютого комунальники працювали у нічну пору доби, щоб розчистити шляхи у місті і селах. Загалом працювали 7 одиниць техніки. За допомогою в очищенні доріг від снігу міський голова звернувся і до місцевих підприємців.
Володимир-волинські надзвичайники поінформували про наявність бригади, яка допомагатиме мешканцям, зокрема водіям, у випадку непередбачуваних ситуацій на дорогах. Під контролем влади перебуває і робота комунальних служб міста.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: