Через негоду вантажівкам заборонили рух на деяких трасах Волині

Через негоду вантажівкам заборонили рух на деяких трасах Волині
Через негоду вантажівкам заборонили рух на деяких трасах Волині

Через негоду, що вирує на Волині, на деяких дорогах 8-го лютого тимчасово заборонили рух великовагових транспортних засобів, на одній з доріг заборонили рух всіх транспортних засобів.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Волинської області.
З 10:00 години 8-го лютого  заборонено рух автотранспортних засобів всіх категорій на автомобільній дорозі Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/ на ділянці смт. Торчин – с.Шклинь.
З 11.00 години 08 лютого забороняється рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів на автомобільних дорогах державного значення Волині:

  • Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/ на ділянці м. Володимир-Волинський – с. Павлівка;
  • Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі на ділянці с. Павлівка – смт. Локачі;
  • Т-03-03 Луцьк – Радомишль – Демидівка – Дубно (в межах Волинської області).

Рух перекрито та обмежено у зв’язку зі складними погодними умовами, що призвели до ускладнень в русі, з міркувань безпеки учасників дорожнього руху та з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки. Обмеження діятимуть до закінчення стихії та забезпечення безпечного проїзду.
Якщо знадобиться допомога на дорозі телефонуйте в Службу автомобільних доріг у Волинській області за тел. 0332 78 54 69 (цілодобово).
Нагадаємо, через негоду водіїв закликають утриматись від поїздок. Попереджали, що якщо негода вируватиме надалі, то розглядатиметься можливість тимчасових обмежень в русі для вантажного транспорту та пасажирських автобусів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: