Рух вантажівок через негоду обмежений на Волині та ще трьох областях

Рух вантажівок через негоду обмежений на Волині та ще трьох областях
Рух вантажівок через негоду обмежений на Волині та ще трьох областях

Станом на ранок 15 лютого для забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки діє обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту на окремих ділянках доріг Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.
Про це повідомляє ДСНС.
Зазначається, що станом на 7 годину 15 лютого, за інформацією Укравтодору, проїзд дорогами загального користування забезпечений.
«За інформацією Служби автомобільних доріг, з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки продовжує діяти обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту на окремих ділянках доріг Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей», – йдеться у повідомленні.
Для розчистки доріг від Служби автомобільних доріг залучено понад 1 тис. 490 осіб та 1 тис. 153 од. техніки.
14 лютого додатково для розчистки доріг у Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Хмельницькій областях було залучено 7 одиниць важкої інженерної техніки ДСНС. Розчищено понад 240 км автодоріг.
На в’їздах до м. Києва продовжують функціонувати 8 пунктів обігріву ДСНС.
Для моніторингу обстановки погодних умов та надання допомоги в Івано-Франківській та Закарпатській областях на перевалах від ДСНС продовжують чергування 10 чол. та 6 од. техніки.
Підрозділи ДСНС протягом доби вивільнили зі снігових заметів 373 транспортних засоби (з початку негоди вивільнено 2 тис. 621 од. транспортний засіб у т.ч. 93 карети ШМД та 68 автобусів) та надали допомогу 795 особам (з початку негоди близько 5 тис. 95 особам).
Від ДСНС залучалось понад 834 чол. особового складу та 249 од. техніки (з початку негоди понад 4 тис. 500 чол. особового складу та 1 тис. 347 од. техніки).
Координацію дій щодо транспортного сполучення здійснюють штаби Укравтодору та Служби автомобільних доріг в областях.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: