За місяць роботи пілотного проєкту через «Устилуг» пропущено близько 3,5 тис. вантажівок

За місяць роботи пілотного проєкту через «Устилуг» пропущено близько 3,5 тис. вантажівок
За місяць роботи пілотного проєкту через «Устилуг» пропущено близько 3,5 тис. вантажівок

13-го червня цього року у пункті пропуску «Устилуг-Зосін» стартував пілотний проєкт з розширення обсягу прикордонного руху. Метою проєкту є збільшення пропускної спроможності цього пункту пропуску, а також розвантаження решти пунктів пропуску на ділянці українсько-польського кордону.
«За цей період через пункт пропуску «Устилуг» пропущено близько трьох з половиною тисяч вантажівок, – інформує пресслужба Волинського прикордонного загону.
“Основні зусилля ми спрямовуємо на забезпечення ритмічного оформлення транспортних засобів та недопущення виникнення черг з вантажівок, враховуючи те, що нині на Волині це єдиний пункт пропуску через який можуть слідувати вантажні автомобілі масою до 7,5 тонн.
З учорашнього дня в пункті пропуску проводяться ремонтні роботи, тому рух транспорту через кордон тут ускладнений. Просимо водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей”, – повідомив начальник відділення інспекторів прикордонної служби «Пархоменкове» капітан Віталій Бральчук.
Нагадаємо, що пілотний проєкт з розширення обсягу прикордонного руху, окрім пункту пропуску «Устилуг-Зосін», у червні стартував і в пункті пропуску «Грушів-Будомєж», що на Львівщині.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: