До храму Різдва Христового викликали поліцію: активісти підозрюють захоплення земельної ділянки

Публікації

До храму Різдва Христового викликали поліцію: активісти підозрюють захоплення земельної ділянки
До храму Різдва Христового викликали поліцію: активісти підозрюють захоплення земельної ділянки

Єпархія ПЦУ у Володимирі без усіляких дозволів розпочала ремонтні роботи у колишньому приміщенні монастиря, що біля храму Різдва Христового. Робити вона права не мала, адже приміщення комунальне та ще й на території історичного заповідника, розповіли представники заповідника та активісти. Викликали поліцію. Інформує видання БУГ.
Про це розповідає активіст Андрій Кандиба. Дії єпархії він називає рейдерським захопленням. Також, розповідає, захопили і прилеглі землі комунальної власності, яка може бути офіційним місцем для паркування в центрі міста.
Дозвіл на користування землею і будівлею давали раніше під жіночий монастир, проте тепер тут – знаходиться єпархія. Ніяких документів після зміни не переоформляли, говорить Кандиба.
Зазначимо, що кілька років тому біля храму та монастиря влада хотіла облаштувати парковку. Проте не вдалося домовитися про передачу земельної ділянки, частина якої перебуває у власності єпархії, у власність міста. З того часу територія має «непривабливий» вигляд.
Як розповів директор АДІКЗ «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк, поліцію викликав не вперше. Цього разу правоохоронці задокументували факт проведення несанкціонованих будівельних робіт, які мали би погоджуватися з заповідником. Цього зроблено не було.
Також зафіксували свідчення голови благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» Миколи Гінайла, який зазначив, що не дивлячись на дозволи власника комунального майна, єпархія не допускає його до складу з гуманітарною допомогою.
Інтернет-видання «БУГ» намагалося взяти коментарі в секретаря єпархії та очільника монастиря, проте ті подію ніяк не прокоментували.
Слідчо-оперативна група поліції зафіксувала подію і склала протокол. Ситуацію правоохоронці вивчатимуть.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: