Володимирщина попрощалася з полеглими у боях Героями

Володимирщина попрощалася з полеглими у боях Героями
Володимирщина попрощалася з полеглими у боях Героями

17 березня у храмі Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії відбулося прощання із загиблим солдатом Валерієм Бадзюнем. Про це повідомляє Володимир-Волинська міська територіальна громада.
55-річний володимирчанин загинув 11 березня на Донеччині. У бійця залишились мати, дружина, дочка та маленький онук. У прощальній церемонії взяли участь рідні, друзі, близькі загиблого, а також побратими, духовенство, жителі громади та представники місцевої і районної влади.
Валерій Васильович був зразковим сім’янином, хорошим та вірним другом, завзятим колегою. Останні два роки життя Герой присвятив службі у лавах ЗСУ, захищаючи Україну.
18 березня у храмі Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії відбулося прощання із загиблим Героєм України лейтенантом Віталієм Мовчаном.
23-річний воїн загинув у перший день війни 24 лютого, захищаючи Схід держави від окупанта в районі селища Трьохізбенка. Герой збив ворожий бомбардувальник та безпілотний об’єкт ворога, але сам не зміг уникнути мінометного обстрілу.
Президент України Володимир Зеленський надав Віталію Мовчану звання Героя України посмертно. Хлопець родом із міста Куп’янська, Харківської області, яке тимчасово знаходиться під окупацією. У бійця залишилась кохана дівчина, з якою він проживав у Нововолинську, а також мама. Вона не змогла виїхати з тимчасово окупованого міста.
У прощальній церемонії взяли участь друзі, близькі загиблого, а також побратими, жителі громади та представники місцевої і районної влади.
Як зазначили військові колеги, днями герой мав би відзначити свій 24-й день народження.
Поховали загиблого Героя на Федорівському кладовищі під оркестровий Гімн України та прощальні постріли військових.
20 березня в Оваднівській громаді поховали Юрія Глуха, який загинув у бою з російськими окупантами. Про це повідомили на сайті Оваднівської громади.
Як стало відомо, відспівали Героя на Володимирщині, у храмі Великомученика Пантелеймона, що у селі Льотниче.
Юрій Глух загинув у бою з російськими окупантами, захищаючи південно-східні рубежі України.
Юрія пам’ятають як доброго сина, надійного друга, хорошого господаря, люблячого чоловіка. Його загибель стала непоправною втратою для сім’ї і великою скорботою для Оваднівської громади. У полеглого героя залишилися батьки, сестри та молода дружина.
Висловлюємо щирі співчуття родинам та близьким загиблих. Нехай спочивають  з миром Герої, чиї подвиги ми ніколи не забудемо!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: