Релігійна громада храму села Бортнів вирішила перейти до ПЦУ

Релігійна громада храму села Бортнів вирішила перейти до ПЦУ
Релігійна громада храму села Бортнів вирішила перейти до ПЦУ

22-го травня парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Бортнів Поромівської громади зібралися, щоб змінити приналежність храму УПЦ московського патріархату на ПЦУ. Інформує інтернет-видання "Буг".
Збори організував депутат Поромівської громади від “За майбутнє”, місцевий мешканець Роман Франчук. Вони проходили на території Бортнівської початкової школи. На заході були присутні близько сотні людей. За правопорядком слідкували працівники поліції.
Під час зборів всі охочі могли висловити свою думку. Священник Петро Кубінський, який напередодні вагався, оголосив, що він підтримує громаду та переходить разом з людьми.
Після певних суперечок, адже близько десятка осіб, лишилися вірними УПЦ МП, перейшли до голосування. Зареєструвалися 66 осіб, усі з них проголосували за розірвання зв’язків з московською церквою та перехід до Православної церкви України.
До слова, біля Бортнова є сусіднє село Поромів, там церква також підпорядковується УПЦ МП. Слідкуватимемо, як розвиватимуться події там.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: