Хоч автором і зазначена лише Катерина Гнатюк, проте її чоловік Андрій не менше брав участь у створенні проєкту.
- Ми проживаємо у цьому районі, і я дуже часто, проїжджаючи автомобілем вулицею 20-го липня біля гімназії ім. О. Цинкаловського, спостерігаю, що через розсипані місцями тротуари діти просто йдуть дорогою. Це велика небезпека для їхнього життя. Наш син також навчається в гімназії. Тому в першу чергу ми задумалися про безпеку дітей, - розповідає Андрій Гнатюк.
Проєкт «Безпечні діти – щасливі батьки! Капітальний ремонт елементів благоустрою на вулиці 20-го липня» передбачає заміну зруйнованих доріжок на бруківку та дорожніх бордюрів, а також відновлення огорожі біля міської гімназії імені О.Цинкаловського.
- Потрібна не лише безпека. Виконання цього проєкту допоможе покращити візуальний вигляд нашої гімназії, яка славиться не тільки у Володимирі, - переконаний пан Андрій.
Як розповідає співавтор, ця вулиця сформована дуже давно. Старі будинки не дають можливості її розширити. Але там достатня ширина хідника, щоб комфортно по ньому пройтися. Потрібно лише його відновити, таким чином створивши нормальні умови для пішоходів.
- Із першого дня оприлюднення ми відчули підтримку людей. Багато хто телефонував і запитував, як можна проголосувати, бо є певні складнощі, - каже Андрій Гнатюк. – Жителі повинні розуміти, що такий інфраструктурний проєкт слугуватиме місту, як мінімум, 30 років. Гроші, вкладені в реалізацію ідеї, не пропадуть, вони будуть витрачені на благо громади нашого міста.
Також пан Андрій висловив побажання, щоб наше місто мало гарний вигляд, щоб не було соромно, адже в гімназію ім. О. Цинкаловського приїжджають делегації з різних куточків України та іноземці.
Окрім цього проєкту, Андрій Гнатюк з дружиною створили ще один малий – «Квітучі дерева на вулицях Драгоманова та Луцькій».
- Ми хочемо, щоб у нашому місті додалося дві квітучі локації. Одна – на вході у парк ім. Гагаріна з боку вулиці Драгоманова. Друга – на вулиці Луцькій. Плануємо посадити дерева із родини сакур, бо вони зацвітають найпершими. Це була б подія у нашому місті. Будь-хто протягом двох тижнів міг би зробити безліч гарних фотографій і помилуватися першим цвітом. І не потрібно їхати до Ужгорода, щоб застати цвітіння сакур. У кошторисі я передбачив уже дорослі дерева з діаметром стовбура близько 10 сантиметрів, щоб їх не зламали. Таке дерево вже адаптоване до наших кліматичних умов, - розповідає пан Андрій.
Коментарі
Підтримую ці прекрасні ідеї
Коментарі