Враження від Дня міста, підготовка до фестивалю «Княжий», із якими питаннями звертаються люди до влади

Враження від Дня міста, підготовка до фестивалю «Княжий», із якими питаннями звертаються люди до влади
Враження від Дня міста, підготовка до фестивалю «Княжий», із якими питаннями звертаються люди до влади

Не перекрили центр міста, та й каруселі на автостанції не всім подобаються
Обговорення про враження від святкування Дня міста почали з неприємних моментів. Представників ЗМІ дивувало те, що не був перекритий центр міста, а тому виникали негаразди на переходах. Чи було це обумовлено з поліцією? Міський голова Ігор Пальонка відповів, що перемовини вів оргкомітет. 
Не всім до вподоби й те, що каруселі були розміщені на автостанції, а це заважало руху транспорту і створювало небезпеку дітям. 
- Наступного разу врахуємо всі зауваження, - пообіцяв міський голова. – Враження від свята якнайкращі, а про те, що вдалося, а що – ні, будемо говорити найближчим часом підбиватимемо підсумки. 
Як триває облаштування стадіону, і яка ситуація з підземеллям біля міської ради
Щодо стадіону, на якому тривають ремонтні роботи, то його відвідав представник фірми, що обслуговує цей об’єкт. Найближчим часом мають бути створені доріжки. На жаль, часу на встановлення трибун не залишається. 
Журналістів цікавила ситуація з підземеллям, що біля міської ради, чи проводитимуться там якісь роботи. Ігор Анатолійович відповів, що наразі є нагальніші проблеми, тому цього року ніяких робіт стосовно підземелля вестимуть. До речі, розкопки може проводити лише ліцензована фірма. 
Що турбує жителів міста, і з чим вони йдуть до міського голови
Щопонеділка громадяни міста мають змогу поспілкуватися з міським головою. Основні питання, із якими звертаються: допомога на лікування, встановлення автоматичного опалення та лічильників на холодну воду, підтоплення вулиць, облаштування заїздів тощо. А ще надійшла скарга на директора міської гімназії щодо автомобільної аварії, спричиненої декілька років тому. Виникла судова справа стосовно особи на вулиці Запольської, 11. Мешканці звинувачують її, бо вона заявила, що викупила весь будинок. 
Очікується ремонт залізничного переїзду
У місті тривають ремонтні роботи на вулицях. Отримано дозвіл на ремонт вулиці Антоновича, очікують своєї черги і вулиці в селах, зокрема вулиця Шкільна в Суходолах. 
Започаткована співпраця із залізничниками. Міський голова мав розмову з керівництвом Рівненської залізниці, якій тепер підпорядкована наша ділянка залізниці. Пообіцяли відремонтувати залізничний переїзд. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: