Повідомили, як проходитиме День Володимира цьогоріч

Повідомили, як проходитиме День Володимира цьогоріч
Повідомили, як проходитиме День Володимира цьогоріч

У Володимирській міській раді відбулось чергове засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста, на якому був сформований остаточний перелік заходів, що проводитимуться в останні вихідні липня.
Заступник міського голови Андрій Гудим вкотре наголосив, що цього року через війну з росією у місті не планується гучних святкувань, йдеться у фейсбуці міськаї ради.
Натомість, усі заходи, які відбудуться з нагоди відзначення Дня Володимира матимуть патріотичне забарвлення з благодійною складовою, спрямованою на збір коштів для ЗСУ.
Також оргкомітет спланував усі заходи таким чином, аби уникнути масових скупчень людей і щоб в разі тривоги була можливість перейти до укриття.
Відзначення Дня міста розпочнеться 28-го липня зі святкового богослужіння біля пам’ятника князю Володимиру.
Цього ж дня у книгозбірнях громади, у парку «Слов’янський» та у сквері біля історичного музею будуть експоновані виставки книжок та малюнків. Місцеві фотографи чекатимуть жителів та гостей міста на благодійному фотодні, а «золоті» пари вшанують цьогоріч на дому.
30-го липня відбудеться футбольний турнір на кубок Володимира, екскурсії містом, а також благодійний вечір класичної музики та концерт від дитячої музичної школи.
А в неділю володимирчани матимуть змогу відвідати ярмарок виробів ручної роботи, майстер-класи, кілька спортивних заходів, благодійний концерт творчих колективів міста та гостей.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: