Уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії, – Шмигаль

Уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії, – Шмигаль
Уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії, – Шмигаль

Уряд на час воєнного стану заборонив або обмежив експорт критично важливих для продовольчої безпеки товарів та запроваджує механізм підтримки аграріїв.
На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму відеозверненні.
З його слів, йдеться про пшеницю, гречку, м'ясо, яйця, олію, цукор тощо.
«Наразі баланси свідчать, що Україна забезпечена основними продуктами харчування на найближчі місяці. Але ми маємо думати і про майбутнє. Тому уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії, яка має вже невдовзі стартувати там, де це можливо», – підкреслив очільник уряду.
Денис Шмигаль зауважив, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яким держава компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття будь-яких витрат, пов’язаних зі здійсненням сільськогосподарської діяльності. Також аграріям будуть надавати державні гарантії на 80% суми залучених ними кредитів.
«Це дозволить нашим фермерам отримати кошти на проведення посівної та бути впевненими, що у разі втрати врожаю вони не збанкрутують», – відзначив прем’єр.
Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль повідомляв, що одне з головних завдань уряду – це проведення посівної в тих регіонах нашої країни, де немає активних бойових дій. Пріоритет – продовольчі культури. Аби Україна повністю забезпечила себе необхідною кількістю продовольства, уряд активізував роботу з аграріями в цьому напрямку. Має бути відновлена робота підприємств харчової промисловості в тих областях, які зараз розташовані не на передовій.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: