Польща спростить працевлаштування українців

Польща спростить працевлаштування українців
Польща спростить працевлаштування українців

Уряд Польщі зараз розробляє документ імміграційної політики.
Він буде містити пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців у Польщі. Про це заявив міністр розвитку, праці і технологій Польщі Ярослав Говін, передає РБК-УКРАЇНА.
«Якщо ми хочемо якомога швидше повернутися на шлях динамічного економічного розвитку, нам, безсумнівно, знадобиться більше співробітників», – заявив він.
Міністр зазначив, що в рамках «Нового курсу» також запропонує податковий механізм, який буде стимулювати людей, які вже досягли пенсійного віку, продовжувати працювати.
«Ми також завершуємо підготовку документа в міністерстві, який буде формою продуманої міграційної політики. Він буде включати пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців в галузях, в яких явно не вистачає польської праці», - повідомив міністр.
Нагадаємо, минулого року Польща спростила працевлаштування для лікарів, медсестер і медичних рятувальників з країн з-за меж ЄС.
Відзначимо, за різними оцінками в Польщі працюють від 900 тисяч до 1,5 мільйона українських працівників.
За даними Міністерства соціальної політики України, на постійній основі за кордоном працює 3,2 мільйона українців, а в окремі періоди - від 7 до 9 мільйонів осіб.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: