Пів сотні вчителів початкових класів громади Володимира взяли участь у квесті

Пів сотні вчителів початкових класів громади Володимира взяли участь у квесті
Пів сотні вчителів початкових класів громади Володимира взяли участь у квесті

Більш як п’ятдесят учителів 1-4-х класів шкіл громади Володимира зустрілися 9-го червня у Володимирській гімназії ім. Олександра Цинкаловського, щоб пройти корисний і цікавий квест «З Україною в серці» та зрозуміти власні професійні потреби щодо опановування квестовими технологіями в освіті.
Допомагали вчителям початкової школи сформувати цілісне уявлення про дану технологію на прикладі практичної участі у квесті команда учителів-організаторів та консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірина Костюк, повідомляють у фейсбуці міської ради.
Сім команд зі шкіл громади пройшли сім різних локацій: вчились організації навчальної діяльності в умовах квесту, в центрі якого – дослідження, пошук, конструювання, комбінаторика, використання мобільних технологій та онлайн-інструментів для мобільних пристроїв.
А переможці – команда НВК № 3, отримали в подарунок подяки ВВЦПРПП, авторську екскурсію вечірнім містом від керівниці ТІЦу Ірини Ковальчук та професійну фотосесію на Князівському троні від викладачки педагогічного фахового коледжу Ольги Гудим.
У результаті учасникам заходу вдалося розширили професійний світогляд на основі компетентнісного підходу, успішно і легко пройшли нелегкий квестовий маршрут, а головне – отримали неймовірне задоволення від живого спілкування та співтворчості, що укріпило віру педагогів у непереможну Україну.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: