Чи допускатимуть до роботи невакцинованих вчителів на Волині

Чи допускатимуть до роботи невакцинованих вчителів на Волині
Чи допускатимуть до роботи невакцинованих вчителів на Волині

Очільниця управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна розповіла, чи допустять до роботи з початку навчального року невакцинованих волинських вчителів.
Про це пише ІА “Конкурент”.
За словами головної освітянки Волині, у області поки не планують вводити обмеження для роботи вчителів, які ще не зробили щеплення.
“Нема в нас такого на Волині, і правил таких немає. Є тільки рішення МОЗу і санітарного лікаря, що якщо у нас буде погіршуватися ситуація, і ми із “зеленої зони” будемо виходити в якусь іншу, то дозволять працювати стаціонарно тільки тим закладам, де не менше, ніж 80% працівників буде вакциновано. Ідеться не тільки про педагогічних працівників, але і про всіх дорослих. До учнів такої вимоги немає”, – каже Людмила Плахотна.
Вона додає, що щеплення від коронавірусу серед вчителів області зараз активно пропагують.
“Ми зараз дуже активізувалися. У нас є така програма, де кожного дня кожен директор школи у нас розказує, скільки є вакцинованих і бажаючих. Ми передаємо всі списки до управління охорони здоров’я і забезпечуємо першочергову вакцинацію”, – говорить чиновниця.
За її словами, наразі на Волині вакциновано близько 25% працівників освіти. Ідеться не тільки про педагогів, але також і про персонал освітніх закладів і установ усіх рівнів. Гірша ситуація у дошкіллі. Але для вихователів і решти працівників ДНЗ немає вимоги бути вакцинованими.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: